Lisää hauskuutta pukeutumiseen ja hiustyylikokeiluihin. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Levitetään kuiviin hiuksiin. Väri annostellaan kamman avulla. Helppo pestä pois. Värit: metallinhohtoinen pinkki, metallinhohtoinen sininen ja metallinhohtoinen vihreä. Sisältää 3 hiusliitua ja yhden kamman.
Korkealaatuinen Hiusväriliidut kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa nopeasti verkosta.
UNSPSC: 44121709, Leveys mm: 125 mm, Korkeus mm: 210 mm, Syvyys mm: 18 mm, Tuotteen paino g netto: 91 g, Tuotteen paino g brutto: 91 g, Myyntierä 2 paino g netto: 364 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 364 g, Myyntierä 2 leveys mm: 135 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 225 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 95 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Seinäjoki, Vaasa, Tampere sekä koko Suomessa. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Hiusväriliidut on tasokas toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Hiusväriliidut tuotteen myös tuotekoodilla 1059777. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvälaatuinen tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121709 |
|---|---|
| Leveys mm | 125 mm |
| Korkeus mm | 210 mm |
| Syvyys mm | 18 mm |
| Tuotteen paino g netto | 91 g |
| Myyntierä 2 | 4 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200036905 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200036912 |
| Lava määrä | 1440 |
| Lava GTIN | 4087200036882 |
| Tuotteen paino g brutto | 91 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 364 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 364 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 135 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 225 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 95 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 120 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |