Tulosta tuhansia laadukkaita sivuja lasertulostimella ilman värikasetteja HP: n ainutlaatuisella, siistillä ja helppokäyttöisellä väriaineen täyttöjärjestelmällä. Kotimainen verkkokauppa, josta löydät kaikki toimistotarvikkeet. Tuplapakkaus 2500 + 2500 sivua.
Luotettava HP 143AD täyttöpakkaus W1143AD kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa vaivattomasti verkosta.
UNSPSC: 44103103, Tuotteen väri: Musta, Tulostusmäärä: 5000 sivua, Yhteensopivat Tulostimet: Neverstop 1001, 1202; Neverstop Laser 1000, MFP 1200, MFP 1201, MFP 1202, Leveys mm: 365 mm, Korkeus mm: 64 mm, Syvyys mm: 140 mm, Tuotteen paino g brutto: 870 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Jyväskylä, Tampere, Helsinki sekä muualle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
HP 143AD on tasokas toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä HP 143AD täyttöpakkaus tuotteen myös tuotekoodilla 1064671. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44103103 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Tulostusmäärä | 5000 sivua |
| Yhteensopivat Tulostimet | Neverstop 1001, 1202; Neverstop Laser 1000, MFP 1200, MFP 1201, MFP 1202 |
| Leveys mm | 365 mm |
| Korkeus mm | 64 mm |
| Syvyys mm | 140 mm |
| Tuotteen paino g brutto | 870 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |