Käytettyjen tietokoneiden ja mobiililaitteiden kauppa suojelee ympäristöä, pääasiassa vähentämällä tarvetta uuden tavaran tuottamiselle. Kotimainen verkkokauppa, josta löydät kaikki toimistotarvikkeet. Tämä vähentää vedenkulutusta, kasvihuonekaasupäästöjä, mineraalivarantojen ja kemikaalien käyttöä ja muita uuteen tuotantoon liittyviä tekijöitä, joilla on kielteisiä ympäristövaikutuksia. Tietotekniikkalaitteiden valmistus ja kasvava elektroniikkajätteen määrä on yksi suurimmista ympäristöuhista. Kierrätys on hyvä asia, mutta uudelleenkäyttö on vielä parempi! Prosessori: i5-1135G7, 2.4GHz-4.2 GHZ, 8MB cache, 4 cores Muisti: 16 GB DDR4-3200 SDRAM Kovalevy: 256 GB 2 muistipaikkaa: vapaiden muistipaikkojen määrästä ei tietoa, maksimi 64 GB Näytönohjain: Intel Iris Xe Graphics WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201 (2x2) ja Bluetooth 5 Audio: 2 x sisäänrakennettua stereo kaiutinta, dual array mikrofoni Näppäimistö: roiskevesisuojattu ja taustavalaistu
HP Elitebook 840 G8 11th Gen — korkealaatuinen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 43211503, Tuotteen väri: hopea, Avauspäivämäärä: 2026-01-13T00:00:00Z, Leveys mm: 323.3 mm, Korkeus mm: 17.8 mm, Syvyys mm: 214.6 mm, Tuotteen paino g netto: 1350 g, Käyttöjärjestelmä: Win 11 Pro, Takuu: 1 vuotta, Tallennuskapasiteetti GB: 256 GB, Tuotteen paino g brutto: 2033 g, Etukamera: Myyty erikseen lisävarusteena, Akku: 80 % alkuperäisen akun kunnosta Sisäänrakennettu Li-Ion akku Adapteri 45W AC power adapter tai 65 W USB Type-C, Näyttö: 35,56 cm /14.0" FHD 1920x1080, Painikkeet ja liitännät: (2) USB Thunderbolt 4 Type-C ports with USB4 support (SuperSpeed USB 20 Gbps is not available) (2) USB 3.2 Gen 1 Type-A ports (1 Charging) (1) Headphone/microphone combo jack (1) AC power port (1) HDMI 2.0 (cable sold separately) (1) AC Power input port, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 75 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 510 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 305 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Pori, Turku, Helsinki sekä koko Suomessa. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
HP Elitebook on laadukas toimistotuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä HP Elitebook 840 tuotteen myös tuotekoodilla 1064209. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 43211503 |
|---|---|
| Tuotteen väri | hopea |
| Avauspäivämäärä | 2026-01-13T00:00:00Z |
| Leveys mm | 323.3 mm |
| Korkeus mm | 17.8 mm |
| Syvyys mm | 214.6 mm |
| Tuotteen paino g netto | 1350 g |
| Käyttöjärjestelmä | Win 11 Pro |
| Takuu | 1 vuotta |
| Tallennuskapasiteetti GB | 256 GB |
| Tuotteen paino g brutto | 2033 g |
| Etukamera | Myyty erikseen lisävarusteena |
| Akku | 80 % alkuperäisen akun kunnosta Sisäänrakennettu Li-Ion akku Adapteri 45W AC power adapter tai 65 W USB Type-C |
| Näyttö | 35,56 cm /14.0" FHD 1920x1080 |
| Painikkeet ja liitännät | (2) USB Thunderbolt 4 Type-C ports with USB4 support (SuperSpeed USB 20 Gbps is not available) (2) USB 3.2 Gen 1 Type-A ports (1 Charging) (1) Headphone/microphone combo jack (1) AC power port (1) HDMI 2.0 (cable sold separately) (1) AC Power input port |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 75 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 510 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 305 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |