Prosessor: i5-1135G7, 2.4GHz-4.2 GHZ, 8MB cache, 4 cores Memory: 16 GB DDR4-3200 SDRAM , maximum 64GB Storage: 256 GB Graphics: Intel Iris Xe Graphics WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201 (2x2) and Bluetooth 5 Audio: 2 x integrated stereo speakers, dual array- microphone Keyboard: Spill-resistant and backlight function
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa HP EliteBook 850 G8 — ensiluokkainen valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 43211503, Tuotteen väri: hopea, Leveys mm: 356 mm, Korkeus mm: 19.2 mm, Syvyys mm: 233.7 mm, Tuotteen paino g netto: 1690 g, Käyttöjärjestelmä: Win 11 Pro, Takuu: 1 vuotta, Tallennuskapasiteetti GB: 256 GB, Tuotteen paino g brutto: 2500 g, Etukamera: 720p HD, Akku: 80 % alkuperäisen akun kunnosta Adapteri 45W AC power adapter tai 65 W USB Type-C, Näyttö: 39,62 cm/15.6" FHD 1920x1080, Painikkeet ja liitännät: (2) USB Thunderbolt 4 Type-C ports with USB4 support (SuperSpeed USB 20 Gbps is not available), (2) USB 3.2 Gen 1 Type-A ports (1 Charging), (1) Headphone/microphone combo jack, (1) AC power port ,(1) HDMI 2.0 (cable sold separately), (1) AC Power input port, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 75 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 510 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 305 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Helsinki, Turku, Tampere — ja koko Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
HP EliteBook on laadukas toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Löydät HP EliteBook 850 tuotteen myös tuotekoodilla 1064764. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 43211503 |
|---|---|
| Tuotteen väri | hopea |
| Leveys mm | 356 mm |
| Korkeus mm | 19.2 mm |
| Syvyys mm | 233.7 mm |
| Tuotteen paino g netto | 1690 g |
| Käyttöjärjestelmä | Win 11 Pro |
| Takuu | 1 vuotta |
| Tallennuskapasiteetti GB | 256 GB |
| Tuotteen paino g brutto | 2500 g |
| Etukamera | 720p HD |
| Akku | 80 % alkuperäisen akun kunnosta Adapteri 45W AC power adapter tai 65 W USB Type-C |
| Näyttö | 39,62 cm/15.6" FHD 1920x1080 |
| Painikkeet ja liitännät | (2) USB Thunderbolt 4 Type-C ports with USB4 support (SuperSpeed USB 20 Gbps is not available), (2) USB 3.2 Gen 1 Type-A ports (1 Charging), (1) Headphone/microphone combo jack, (1) AC power port ,(1) HDMI 2.0 (cable sold separately), (1) AC Power input port |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 75 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 510 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 305 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |