MV monitoimitulostin.
Hanki monipuolinen HP LaserJet Pro MFP 4102fdn monitoimitulostin turvallisesti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 43212105, Tyyppi: Musta/valkoinen, Leveys mm: 0.39 mm, Korkeus mm: 0.42 mm, Syvyys mm: 0.33 mm, Tuotteen paino g netto: 1260 g, Takuu: 1 vuotta, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 395 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 470 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 490 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Kuopio, Turku, Helsinki — ja koko Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
HP LaserJet on erinomainen toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Löydät HP LaserJet Pro tuotteen myös tuotekoodilla 1061914. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja laadukas toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 43212105 |
|---|---|
| Tyyppi | Musta/valkoinen |
| Leveys mm | 0.39 mm |
| Korkeus mm | 0.42 mm |
| Syvyys mm | 0.33 mm |
| Tuotteen paino g netto | 1260 g |
| Takuu | 1 vuotta |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 395 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 470 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 490 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |