Seisontamattossa on patentoitu, kennomainen rakenne, jonka ansiosta se on hengittävä, pehmeä ja kimmoisan joustava käytössä. Laadukkaat toimistotarvikkeet yrityksille ja kotitoimistoille. Päälipuoli on verhoiltu kestävällä neulehuovalla. Matto pysyy "irrallaan" lattiapinnasta, mikä parantaa maton tuulettumista ja kuivumista käyttökertojen välissä. Käytössä seisontamatto pysyy hyvin paikallaan sen kitkapinnan ansiosta. Kimmoisa ja miellyttävä seisontamatto. Pintamatto palosuojattu. Valmistettu Suomessa. Ympäristöystävälliset materiaalit polyeteeni/polyester. Ei sisällä nitriiliä eikä PVC: tä. 64x46x3cm.
Balance Spot työpistematto 206 — tehokas toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 52101512, Tuotteen väri: Tumman harmaa, Leveys mm: 640 mm, Korkeus mm: 30 mm, Syvyys mm: 460 mm, Tuotteen paino g netto: 500 g, Takuu: 2 vuotta, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 50 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 500 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 650 mm.
Toimitamme toimistotarvikkeet Lahti, Hämeenlinna, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Humantool Balance on tasokas toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit etsiä Humantool Balance Spot tuotteen myös tuotekoodilla 1054029. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 52101512 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Tumman harmaa |
| Leveys mm | 640 mm |
| Korkeus mm | 30 mm |
| Syvyys mm | 460 mm |
| Tuotteen paino g netto | 500 g |
| Takuu | 2 vuotta |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 50 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 500 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 650 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |