Arabian rakastetut kuviot tuovat iloa jokaiseen päivään.
Tilaa Huvila kulho 13cm helposti — toimiva toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 56141602, Tuotteen väri: Kuviollinen, Tyyppi: Lautanen, Leveys mm: 128 mm, Korkeus mm: 58 mm, Syvyys mm: 128 mm, Tuotteen paino g netto: 296 g, Tuotteen paino g brutto: 296 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Seinäjoki, Vaasa, Tampere sekä muualle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Huvila kulho on tasokas toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit etsiä Huvila kulho 13cm tuotteen myös tuotekoodilla 1055700. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 56141602 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Kuviollinen |
| Tyyppi | Lautanen |
| Leveys mm | 128 mm |
| Korkeus mm | 58 mm |
| Syvyys mm | 128 mm |
| Tuotteen paino g netto | 296 g |
| Tuotteen paino g brutto | 296 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |