Evolve2 40 mono kuuloke joka on MicroSoft Teams-sertifioidut. Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin kaikkialle Suomeen. USB- A liitäntä. Liitettävyystekniikka: Langallinen Äänentoistotila: Mono Ääniefektit: HD Voice Melun eristys: Melua vaimentava Mikrofoni: Tanko Säädöt: Volyymi, vaimennusnäppäin, vastaus/loppu Ohjelmiston sertifiointi: Sertifioitu Microsoft Teamsille
Hanki luotettava Jabra Evolve 2 40 SE MS USB-A mono edullisesti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 52161514, Tuotteen väri: musta, Ominaisuus: Langallinen, Tyyppi: Mono, Leveys mm: 157 mm, Korkeus mm: 150 mm, Syvyys mm: 60.5 mm, Tuotteen paino g netto: 113 g, Takuu: 2 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 200 g, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 217 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 188.5 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 55 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Helsinki, Turku, Tampere ja muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Jabra Evolve on erinomainen toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä Jabra Evolve 2 tuotteen myös tuotekoodilla 1059052. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 52161514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | musta |
| Ominaisuus | Langallinen |
| Tyyppi | Mono |
| Leveys mm | 157 mm |
| Korkeus mm | 150 mm |
| Syvyys mm | 60.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 113 g |
| Takuu | 2 vuotta |
| Tuotteen paino g brutto | 200 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 217 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 188.5 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 55 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |