1x CEE 7/7 6x CEE 7/3 H05VV-F 3G1.5mm2
Jatkojohto 6-osainen 10m musta — korkealaatuinen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 26121536, Leveys mm: 50 mm, Korkeus mm: 300 mm, Syvyys mm: 55 mm, Tuotteen paino g netto: 1.33 g, Takuu: 5 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 1.4 g.
Toimitamme toimistotarvikkeet Joensuu, Kuopio, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Jatkojohto 6-osainen on tasokas toimistotarvike, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Jatkojohto 6osainen 10m tuotteen myös tuotekoodilla 1064677. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja laadukas tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 26121536 |
|---|---|
| Leveys mm | 50 mm |
| Korkeus mm | 300 mm |
| Syvyys mm | 55 mm |
| Tuotteen paino g netto | 1.33 g |
| Takuu | 5 vuotta |
| Myyntierä 2 | 20 |
| Tuotteen paino g brutto | 1.4 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 10 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |