1x CEE 7/7 6x CEE 7/3 H05VV-F 3G1.5mm2
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Jatkojohto 6-osainen 3m musta toimitetaan edullisesti perille.
UNSPSC: 26121536, Leveys mm: 50 mm, Korkeus mm: 300 mm, Syvyys mm: 55 mm, Tuotteen paino g netto: 575 g, Takuu: 5 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 600 g.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Pori, Turku, Helsinki sekä koko Suomessa. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Jatkojohto 6-osainen on hyvä toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Varma rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Löydät Jatkojohto 6osainen 3m tuotteen myös tuotekoodilla 1064679. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja tasokas tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 26121536 |
|---|---|
| Leveys mm | 50 mm |
| Korkeus mm | 300 mm |
| Syvyys mm | 55 mm |
| Tuotteen paino g netto | 575 g |
| Takuu | 5 vuotta |
| Myyntierä 2 | 20 |
| Tuotteen paino g brutto | 600 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 20 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |