1x CEE 7/7 6x CEE 7/3 H05VV-F 3G1.5mm2
Tilaa Jatkojohto 6-osainen 5m musta luotettavasti — korkealaatuinen toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 26121536, Leveys mm: 50 mm, Korkeus mm: 300 mm, Syvyys mm: 55 mm, Tuotteen paino g netto: 790 g, Takuu: 5 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 820 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Jyväskylä, Tampere, Helsinki sekä muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Jatkojohto 6-osainen on tasokas toimistotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Jatkojohto 6osainen 5m tuotteen myös tuotekoodilla 1064678. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 26121536 |
|---|---|
| Leveys mm | 50 mm |
| Korkeus mm | 300 mm |
| Syvyys mm | 55 mm |
| Tuotteen paino g netto | 790 g |
| Takuu | 5 vuotta |
| Myyntierä 2 | 20 |
| Tuotteen paino g brutto | 820 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 20 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |