Klassinen A5-kokoinen kalenteri, viikot 49/2025-1/2027, vuosisuunnittelu 2026 ja vuosi 2027 laajana, aukeamalla viikko, tunnit 8-19. Kotimainen verkkokauppa, josta löydät kaikki toimistotarvikkeet. Yleiskalendaario, liputuspäivät, kansalliset pyhät ja nimipäivät aukeamilla ja luettelona. Infosivuja, tehtäväruudukko, tehtäväluettelot, syntymäpäivä- ja lahjasivu sekä vuosikalenterit 2027-2030. Aukeamilla myös kahden kuukauden seuranta. Runsaasti päiväkohtaista muistiinpanotilaa. Wiresidottu, kulmaperforoitu. Laadukkaat ja pehmeät Siena-keinonahkakannet, joissa on erilaisia käteviä taskuja papereille, kuiteille ja korteille. Kansissa on lisäksi lyijytäytekynä ja siirrettävä Notes-muistio. Kieliasu suomi, ruotsi ja englanti. Seuraavana vuonna tarvitset vain Viikkomuistio-vuosipaketin. Painettu FSC-sertifioidulle paperille.
Tilaa Viikkomuistio Plus fuksia luotettavasti — toimiva toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44112002, Tuotteen väri: Violetti, Materiaali: Keinonahka, Ominaisuus: suomi. ruotsi. englanti, Tyyppi: Kierresidottu, Leveys mm: 173 mm, Korkeus mm: 22 mm, Syvyys mm: 224 mm, Tuotteen paino g netto: 416 g, Tuotteen paino g brutto: 416 g.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Joensuu, Kuopio, Tampere — ja koko Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Kalenteri Ajasto on hyvälaatuinen toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Kalenteri Ajasto Wega tuotteen myös tuotekoodilla 1058045. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44112002 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Violetti |
| Materiaali | Keinonahka |
| Ominaisuus | suomi. ruotsi. englanti |
| Tyyppi | Kierresidottu |
| Leveys mm | 173 mm |
| Korkeus mm | 22 mm |
| Syvyys mm | 224 mm |
| Tuotteen paino g netto | 416 g |
| Tuotteen paino g brutto | 416 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 20 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |