Sisältää Leader-kalenteriosan. Laadukkaat toimistotarvikkeet yrityksille ja kotitoimistoille. Pehmustetun ja kestävän mustan Siena-keinonahkakannen koko on suljettuna 175 x 235 mm pyöristetyllä selällä. 6-renkainen mekanismi aukaisijoilla pitää sisällön hyvin paikallaan. Säilytyslokeroita, lyijytäytekynä, 7-jakoinen välilehtisarja, siirrettävä viikko-osoitin ja Notes-muistio. Takakannen taskussa on mukana myös vaihdettava 6-reikäinen Notes-muistilehtiö. Leader-kalenteriosalla pidät työsi ja tekemisesi järjestyksessä. Kalenteri on A5-kokoinen, viikot 43/2025-1/2027, vuosisuunnittelu 2026 ja laajennettu 2027 suunnittelusivusto, vuosikalenterit 2027-2030. Aukeamalla viikko, tunnit 8-18, runsaasti muita suunnittelusivuja, tehtäväluettelot, liputuspäivät, kansalliset pyhät aukeamilla ja luettelona, nimipäivät myös luettelona, kulmaperforoitu. Suomenkielinen. Tuote on painettu sertifioidulle paperille.
Toimiva Pöytäleader 2026 kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa sujuvasti verkosta.
UNSPSC: 44112002, Tuotteen väri: Musta, Materiaali: Keinonahka, Ominaisuus: suomi, Tyyppi: Rei'itetty, Leveys mm: 190 mm, Korkeus mm: 38 mm, Syvyys mm: 235 mm, Tuotteen paino g netto: 733 g, Tuotteen paino g brutto: 733 g.
Toimitamme toimistotarvikkeet Kuopio, Turku, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Kalenteri on tasokas toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Kalenteri Pöytäkrono tuotteen myös tuotekoodilla 248451. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44112002 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Materiaali | Keinonahka |
| Ominaisuus | suomi |
| Tyyppi | Rei'itetty |
| Leveys mm | 190 mm |
| Korkeus mm | 38 mm |
| Syvyys mm | 235 mm |
| Tuotteen paino g netto | 733 g |
| Tuotteen paino g brutto | 733 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 10 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |