Käytännöllinen kapea koko 120 x 210 mm, pöydälle tai mukaan. Laaja valikoima toimistotuotteita yrityksille ja yksityisille. Viikot 52/2025-1/2027, vuosisuunnittelut 2026 ja 2027, aukeamalla kaksi viikkoa. Runsaasti päiväkohtaista kirjoitustilaa vaakasuunnassa. Nimipäivät, kansalliset pyhät, liputuspäivät, tehtäväluettelo, muistiinpano- ja infosivuja. Wiresidottu, kulmaperforoitu, mukaansidottu osoitemuistio. Tukevat ja kovaa käyttöä kestävät mustat polypropeenikannet. Kieliasu suomi ja ruotsi. Painettu FSC-sertifioidulle paperille.
Muistipäivyri — monipuolinen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44112002, Tuotteen väri: musta, Materiaali: Muovi, Ominaisuus: suomi. ruotsi, Tyyppi: Kierresidottu, Leveys mm: 128 mm, Korkeus mm: 13 mm, Syvyys mm: 210 mm, Tuotteen paino g netto: 160 g.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Helsinki, Turku, Tampere ja muualle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Kalenteri on erinomainen tuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä Kalenteri RCK tuotteen myös tuotekoodilla 1010574. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44112002 |
|---|---|
| Tuotteen väri | musta |
| Materiaali | Muovi |
| Ominaisuus | suomi. ruotsi |
| Tyyppi | Kierresidottu |
| Leveys mm | 128 mm |
| Korkeus mm | 13 mm |
| Syvyys mm | 210 mm |
| Tuotteen paino g netto | 160 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 50 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |