Sama kalenteriosa kuin Viikkomuistiossa, mutta tukevissa kierrätyskartonkikansissa. Toimistotarvikkeet edullisesti — katso koko valikoimamme verkkokaupasta. A5-kokoinen, viikot 48/2024-1/2026, vuosisuunnittelu 2025 ja vuosi 2026 laajana, aukeamalla viikko, tunnit 8-19. Yleiskalendaario, liputuspäivät, kansalliset pyhät aukeamilla ja luettelona, nimipäivät myös luettelona. Infosivuja, tehtäväruudukko, tehtäväluettelot, syntymäpäivä- ja lahjasivu sekä vuosikalenterit 2026-2029. Aukeamilla kahden kuukauden seuranta. Runsaasti päiväkohtaista muistiinpanotilaa. Wiresidottu, kulmaperforoitu. Kansina siniset kierrätyskartonkikannet, pyöristetyt kulmat. Kieliasu suomi, ruotsi ja englanti. Painettu FSC-sertifioidulle paperille.
EkoViikkomuistio sininen — monipuolinen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44112002, Tuotteen väri: sininen, Materiaali: Kartonki, Ominaisuus: suomi. ruotsi. englanti, Tyyppi: Kierresidottu, Leveys mm: 156 mm, Korkeus mm: 13 mm, Syvyys mm: 210 mm, Tuotteen paino g netto: 257 g, Tuotteen paino g brutto: 257 g.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Kuopio, Turku, Helsinki sekä koko Suomessa. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Kalenteri on tasokas toimistotuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Kalenteri RCK tuotteen myös tuotekoodilla 1010587. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44112002 |
|---|---|
| Tuotteen väri | sininen |
| Materiaali | Kartonki |
| Ominaisuus | suomi. ruotsi. englanti |
| Tyyppi | Kierresidottu |
| Leveys mm | 156 mm |
| Korkeus mm | 13 mm |
| Syvyys mm | 210 mm |
| Tuotteen paino g netto | 257 g |
| Tuotteen paino g brutto | 257 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 38 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |