Kalenterin koko on A5, viikot 49/2025-1/2027, aukeamalla viikko, tunnit 8-20. Meiltä löydät toimistotarvikkeet edulliseen hintaan. Vuosisuunnittelu 2026 ja vuosi 2027 laajennettuna, liputuspäivät, nimipäivät ja päiväkohtaista muistiinpanotilaa. Kansalliset pyhät aukeamilla ja luettelona. Aukeamalla kahden kuukauden seuranta. Kalenteriosan saa irti kansista. Kynäpidike. Wiresidottu, kulmaperforoitu. Tyylikäs, musta Ravenna-keinonahkakansi. Kielisasu suomi, ruotsi ja englanti. Painettu FSC-sertifioidulle paperille.
Tilaa Nordic A5 musta 2026 nopeasti — monipuolinen toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44112002, Tuotteen väri: musta, Materiaali: Keinonahka, Ominaisuus: suomi. ruotsi, Tyyppi: Kierresidottu, Leveys mm: 170 mm, Korkeus mm: 20 mm, Syvyys mm: 225 mm, Tuotteen paino g netto: 300 g.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Lahti, Hämeenlinna, Helsinki ja muualle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Kalenteri on hyvä toimistotarvike, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Täsmällinen rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit etsiä Kalenteri RCK tuotteen myös tuotekoodilla 1010579. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44112002 |
|---|---|
| Tuotteen väri | musta |
| Materiaali | Keinonahka |
| Ominaisuus | suomi. ruotsi |
| Tyyppi | Kierresidottu |
| Leveys mm | 170 mm |
| Korkeus mm | 20 mm |
| Syvyys mm | 225 mm |
| Tuotteen paino g netto | 300 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 30 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys:Hei, minkä kokoinen tämä kalenteri on ? Onko aukeamalla 1 tai 2 viikkoa? Päivämäärä 05.09.2019 12:05Vastaus:Koko 148x210mm (A5). Viikkoaukeama 1vk. Päivämäärä 06.09.2019 13:40 |