Kalenterin koko on A5, viikot 49/2025-1/2027, aukeamalla viikko, tunnit 8-20. Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin kaikkialle Suomeen. Vuosisuunnittelu 2026 ja vuosi 2027 laajennettuna, liputuspäivät, nimipäivät ja päiväkohtaista muistiinpanotilaa. Kansalliset pyhät aukeamilla ja luettelona. Aukeamalla kahden kuukauden seuranta. Wiresidottu, kulmaperforoitu. Tyylikäs, punainen Ravenna-keinonahkakansi. Kielisasu suomi, ruotsi ja englanti. Painettu FSC-sertifioidulle paperille.
Ontime punainen 2026 — toimiva toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44112002, Tuotteen väri: Punainen, Materiaali: Keinonahka, Ominaisuus: suomi. ruotsi, Tyyppi: Kierresidottu, Leveys mm: 170 mm, Korkeus mm: 20 mm, Syvyys mm: 225 mm, Tuotteen paino g netto: 333 g.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Turku, Oulu, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Kalenteri on hyvä tuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Nopea rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit etsiä Kalenteri RCK tuotteen myös tuotekoodilla 1010581. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44112002 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Punainen |
| Materiaali | Keinonahka |
| Ominaisuus | suomi. ruotsi |
| Tyyppi | Kierresidottu |
| Leveys mm | 170 mm |
| Korkeus mm | 20 mm |
| Syvyys mm | 225 mm |
| Tuotteen paino g netto | 333 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 30 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |