Kalenteriosa A4, viikot 49/2025-53/2026, vuosisuunnittelut 2026 ja 2027. Laadukkaat toimistotarvikkeet yrityksille ja kotitoimistoille. Tehtäväruudukko, tehtäväluettelo ja muistiinpanotilaa. Vuosikalenterit 2026-2031 sekä luettelo vuosien tärkeistä päivistä. Aukeamalla viikko, arkipäivien tunnit 8-21, 15 minuutin (viikonloput puolen tunnin) jaolla. Liputuspäivät, kansalliset pyhät aukeamilla ja luettelona, nimipäivät myös luettelona. Suomen kartta. Takana kätevä esiintaitettava 2025-vuositaulukko. Ommeltu, kulmaperforoitu. Tukevat siniset kirjakannet. Kieliasu suomi ja ruotsi. Painettu FSC-sertifioidulle paperille.
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Aikamuistio ommeltu, sininen toimitetaan helposti perille.
UNSPSC: 44112002, Tuotteen väri: musta, Materiaali: Keinonahka, Ominaisuus: suomi. ruotsi, Tyyppi: Lankasidottu, Leveys mm: 215 mm, Korkeus mm: 10 mm, Syvyys mm: 302 mm, Tuotteen paino g netto: 547 g.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Turku, Oulu, Helsinki sekä koko Suomessa. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Kalenteri on hyvälaatuinen toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit hakea Kalenteri RCK tuotteen myös tuotekoodilla 1010571. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44112002 |
|---|---|
| Tuotteen väri | musta |
| Materiaali | Keinonahka |
| Ominaisuus | suomi. ruotsi |
| Tyyppi | Lankasidottu |
| Leveys mm | 215 mm |
| Korkeus mm | 10 mm |
| Syvyys mm | 302 mm |
| Tuotteen paino g netto | 547 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 20 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |