Pöytäleaderin aukeamasisältö. Toimistotarvikkeet edullisesti — katso koko valikoimamme verkkokaupasta. Koko A5, viikot 43/2025-1/2027, vuosisuunnittelut 2026-27, runsaasti suunnittelusivuja. Aukeamalla viikko, tunnit 8-18, projektisuunnittelu, liputuspäivät, kansalliset pyhät aukeamilla ja luettelona, nimipäivät. 6-reikäinen, kulmaperforoitu. Suomenkielinen. Käy myös muiden kustantajien rengaskansioihin. Painettu FSC-sertifioidulle paperille.
Hanki tasokas Leader-vuosipaketti A5, 6-reikäinen turvallisesti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44112002, Tuotteen väri: musta, Materiaali: Paperi, Ominaisuus: suomi, Tyyppi: Rei'itetty, Leveys mm: 150 mm, Korkeus mm: 8 mm, Syvyys mm: 210 mm, Tuotteen paino g netto: 197 g, Tuotteen paino g brutto: 197 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Joensuu, Kuopio, Tampere sekä muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Kalenteri on laadukas toimistotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Kalenteri Timex tuotteen myös tuotekoodilla 248455. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44112002 |
|---|---|
| Tuotteen väri | musta |
| Materiaali | Paperi |
| Ominaisuus | suomi |
| Tyyppi | Rei'itetty |
| Leveys mm | 150 mm |
| Korkeus mm | 8 mm |
| Syvyys mm | 210 mm |
| Tuotteen paino g netto | 197 g |
| Tuotteen paino g brutto | 197 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 36 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |