Kartonkinen kertakäyttökuppi lämpimille ja kylmille juomille lyhytaikaiseen käyttöön. Meiltä saat toimistotarvikkeet nopeasti, luotettavasti ja edullisesti. Kuppi ei sovellu yli 6 % alkoholijuomille. Lämmönkesto max +95°C. Ei mikroaaltouuniin. Muovin osuus alle 5 %.
Hanki ammattitasoinen Menu kartonkikuppi korvalla 175ml kätevästi Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 52151502, Tuotteen väri: Ruskea, Tyyppi: Kahvikupit, Leveys mm: 73 mm, Korkeus mm: 730 mm, Tuotteen paino g netto: 368 g, Tuotteen paino g brutto: 373 g.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Oulu, Rovaniemi, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Kartonkipikari Menu on hyvä tuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Löydät Kartonkipikari Menu 175ml tuotteen myös tuotekoodilla 520367. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 52151502 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Ruskea |
| Tyyppi | Kahvikupit |
| Leveys mm | 73 mm |
| Korkeus mm | 730 mm |
| Tuotteen paino g netto | 368 g |
| Myyntierä 2 | 25 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6410405326850 |
| Tuotteen paino g brutto | 373 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 25 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |