Erittäin pehmeä ja ylellinen käsipyyhe. Kotimainen verkkokauppa, josta löydät kaikki toimistotarvikkeet. Pehmeä, miellyttävä ja hygieeninen. Miellyttävä käyttää hyvän ja nopean imukykynsä ansiosta. Suuren arkkikoon ansiosta yksi paperi riittää käsien kuivaamiseen. 90 kpl/pkt, 21 pkt/ltk, 16 ltk/lava.
Katrin Plus OneStop Käsipyyhe — ammattitasoinen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 14111703, Tuotteen väri: Valkoinen, Laatu: Paras, Ominaisuus: 3-kertainen, Taitto: ZZ / W-taitto (4 -paneelia), Arkkia: 1890 kpl, Leveys mm: 396 mm, Korkeus mm: 130 mm, Syvyys mm: 606 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Joensuu, Kuopio, Tampere — ja koko Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Käsipyyhe Katrin on hyvälaatuinen toimistotuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit etsiä Käsipyyhe Katrin Plus tuotteen myös tuotekoodilla 501003. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 14111703 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Laatu | Paras |
| Ominaisuus | 3-kertainen |
| Taitto | ZZ / W-taitto (4 -paneelia) |
| Arkkia | 1890 kpl |
| Leveys mm | 396 mm |
| Korkeus mm | 130 mm |
| Syvyys mm | 606 mm |
| Lava määrä | 16 |
| Lava GTIN | 6414303344015 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |