Tork universal C-taitto käsipyyhe täyttää käsien kuivaamisen perustarpeet. Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin kaikkialle Suomeen. Nämä pyyhkeet sopivat Tork C-taitto käsipyyhkeelle tarkoitettuun perinteiseen annostelijaan, johon pyyhkeet pinotaan sisään. 120 ark/pkt, 20 pkt/sk, 32 sk/lava.
Toimiva Tork H3 Universal C-taitto kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa turvallisesti verkosta.
UNSPSC: 14111703, Tuotteen väri: Luonnonvalkoinen, Laatu: Hyvä, Ominaisuus: 2-kertainen, Taitto: C-taitto, Tyyppi: H3, Arkkia: 120 kpl, Leveys mm: 385 mm, Korkeus mm: 240 mm, Syvyys mm: 590 mm, Tuotteen paino g netto: 7300 g, Tuotteen paino g brutto: 7500 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Seinäjoki, Vaasa, Tampere sekä muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Käsipyyhe Tork on erinomainen toimistotarvike, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Löydät Käsipyyhe Tork Cfold tuotteen myös tuotekoodilla 501035. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä tarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111703 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Luonnonvalkoinen |
| Laatu | Hyvä |
| Ominaisuus | 2-kertainen |
| Taitto | C-taitto |
| Tyyppi | H3 |
| Arkkia | 120 kpl |
| Leveys mm | 385 mm |
| Korkeus mm | 240 mm |
| Syvyys mm | 590 mm |
| Tuotteen paino g netto | 7300 g |
| Lava määrä | 32 |
| Lava GTIN | 6413200023467 |
| Tuotteen paino g brutto | 7500 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |