Tork Xpress® H2 Multifold -käsipyyhe valkoinen tekee saniteettitiloissa vieraileviin asiakkaisiin vaikutuksen pehmeällä, kestävällä ja imukykyisellä laadulla! Voit käyttää pyyhkeitä yhdessä Tork Xpress® -käsipyyheannostelijan kanssa ja näin vähentää pyyhkeiden turhaa kulutusta. Toimistotarvikkeet edullisesti — katso koko valikoimamme verkkokaupasta. Samalla tilojen hygienia parantuu, sillä käyttäjät koskevat vain käyttämäänsä pyyhkeeseen. Kertakäyttöiset käsipyyhkeemme voidaan myös annostella kätevästi suoraan pakkauksesta. Valitsemalla valkoiset Tork-käsipyyhkeet tuet yrityksesi vastuullisuusperiaatteita, sillä paperipyyhkeemme ovat FSC-sertifioituja ja EU-ympäristömerkittyjä. Ominaisuuksia: Kaunis Tork-lehtikuviointi. Arkki kerrallaan -annostelu vähentää kulutusta ja parantaa hygieniaa. Tork Easy Handling -kuljetuspakkaus. Ihanteellinen käyttöasteeltaan pieniin ja keskikokoisiin saniteettitiloihin. FSC-sertifioitu. EU-ympäristömerkitty. Soveltuu lyhytaikaiseen kosketukseen elintarvikkeiden kanssa. Perustarpeisiin sopiva, taloudellinen käsipyyhe. Ainutlaatuinen Tork Polypack: pyyhkeitä voidaan annostella pakkauksesta ja käyttää missä tahansa. Vähentää kulutusta ja tehostaa hygieniaa annostelemalla yhden käsipyyhkeen kerrallaan. Avainlippu: Tehty Suomessa, Made in Finland. Pakkauskoot: 190 arkkia / pakkaus, 20 pakkausta / säkki = 3800 arkkia / säkki. 36 säkkiä / lava
Tork Xpress H2 Multifold — erinomainen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 14111703, Tuotteen väri: Valkoinen, Laatu: Parempi, Ominaisuus: 2-kertainen, Taitto: Z-taitto (3-paneelia), Tyyppi: H2, Arkkia: 190 kpl, Leveys mm: 400 mm, Korkeus mm: 213 mm, Syvyys mm: 600 mm, Tuotteen paino g netto: 8000 g, Tuotteen paino g brutto: 8400 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Turku, Oulu, Helsinki sekä muualle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Käsipyyhe Tork on hyvä toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Käsipyyhe Tork XpressMultifold tuotteen myös tuotekoodilla 501060. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja laadukas toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111703 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Laatu | Parempi |
| Ominaisuus | 2-kertainen |
| Taitto | Z-taitto (3-paneelia) |
| Tyyppi | H2 |
| Arkkia | 190 kpl |
| Leveys mm | 400 mm |
| Korkeus mm | 213 mm |
| Syvyys mm | 600 mm |
| Tuotteen paino g netto | 8000 g |
| Lava määrä | 36 |
| Lava GTIN | 7322540759754 |
| Tuotteen paino g brutto | 8400 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |