Elevation-sarjan Tork Xpress annostelija Mini Multifold käsipyyhkeelle sopii ympäristöihin, joissa vaatimuksena on mukavuuden lisäksi myös hygienia. Toimistotarviketukku.fi — kotimaiset toimistotarvikkeet nopeasti. Tämä kapea, houkutteleva annostelija sopii saniteettitilaan, jossa kävijöitä on vähän tai kohtalaisesti ja tila on rajallinen. Se vähentää kulutusta annostelemalla yhden arkin kerrallaan. Tork Elevation annostelijoiden toimiva, moderni muotoilu tekee pysyvän vaikutuksen asiakkaisiisi.
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Käsipyyheannostelija H2 valkoinen toimitetaan luotettavasti perille.
UNSPSC: 27112900, Tuotteen väri: Valkoinen, Materiaali: Muovi, Tyyppi: H2, Leveys mm: 302 mm, Korkeus mm: 295 mm, Syvyys mm: 101 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Helsinki, Espoo, Vantaa sekä muualle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Käsipyyheannostelija H2 on hyvä toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Löydät Käsipyyheannostelija H2 valkoinen tuotteen myös tuotekoodilla 1012023. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja tasokas tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 27112900 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Materiaali | Muovi |
| Tyyppi | H2 |
| Leveys mm | 302 mm |
| Korkeus mm | 295 mm |
| Syvyys mm | 101 mm |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 7322540371444 |
| Kuljetuspakkaus määrä | 150 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |