Kierrettävä kasvomaaliväri, jossa korkea värikylläisyys. Toimitamme toimistotarvikkeet nopeasti koko Suomeen. Dermatologisesti testattu. Helppo poistaa saippualla ja vedellä. Kätevä säilyttää kannen ansiosta. Perussetti sisältää 6 väriä: valkoinen, keltainen, punainen, sininen, vihreä ja musta.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Kasvomaalikynät — ammattitasoinen valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 60121207, Leveys mm: 131 mm, Korkeus mm: 218 mm, Syvyys mm: 13 mm, Tuotteen paino g netto: 86 g, Tuotteen paino g brutto: 86 g, Myyntierä 2 paino g netto: 430 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 494 g, Myyntierä 2 leveys mm: 145 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 75 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 235 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Kuopio, Turku, Helsinki sekä koko Suomessa. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Kasvomaalikynät on laadukas toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Kasvomaalikynät tuotteen myös tuotekoodilla 1059775. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 60121207 |
|---|---|
| Leveys mm | 131 mm |
| Korkeus mm | 218 mm |
| Syvyys mm | 13 mm |
| Tuotteen paino g netto | 86 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200029266 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200029273 |
| Tuotteen paino g brutto | 86 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 430 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 494 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 145 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 235 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |