Erittäin nopeasti kuivuva ja hyvin sotkeutumaton. Laadukkaat toimistotarvikkeet yrityksille ja kotitoimistoille. Helppo poistaa. Riittää jopa 40 kasvomaalaukseen. Dermatologisesti testattu.
Kasvomaalit dracula/pääkallo on käytännöllinen toimistotarvike, jonka saat luotettavasti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 60121207, Leveys mm: 100 mm, Korkeus mm: 220 mm, Syvyys mm: 16 mm, Tuotteen paino g netto: 46 g, Tuotteen paino g brutto: 46 g, Myyntierä 2 paino g netto: 230 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 241 g, Myyntierä 2 leveys mm: 124 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 244 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 54 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Helsinki, Espoo, Vantaa sekä koko Suomessa. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Kasvomaalit dracula/pääkallo on tasokas toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Kasvomaalit dracula/pääkallo tuotteen myös tuotekoodilla 1059770. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja laadukas toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 60121207 |
|---|---|
| Leveys mm | 100 mm |
| Korkeus mm | 220 mm |
| Syvyys mm | 16 mm |
| Tuotteen paino g netto | 46 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200046881 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200046898 |
| Tuotteen paino g brutto | 46 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 230 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 241 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 124 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 244 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 54 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 200 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |