Erittäin nopeasti kuivuva ja hyvin sotkeutumaton. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Helppo poistaa. Riittää jopa 40 kasvomaalaukseen. Dermatologisesti testattu.
Hanki toimiva Kasvomaalit käärme turvallisesti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 60121207, Leveys mm: 100 mm, Korkeus mm: 220 mm, Syvyys mm: 16 mm, Tuotteen paino g netto: 46 g, Tuotteen paino g brutto: 46 g, Myyntierä 2 paino g netto: 230 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 241 g, Myyntierä 2 leveys mm: 124 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 244 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 54 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Joensuu, Kuopio, Tampere — ja koko Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Kasvomaalit käärme on tasokas tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Kasvomaalit käärme tuotteen myös tuotekoodilla 1059766. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 60121207 |
|---|---|
| Leveys mm | 100 mm |
| Korkeus mm | 220 mm |
| Syvyys mm | 16 mm |
| Tuotteen paino g netto | 46 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200046867 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200046874 |
| Tuotteen paino g brutto | 46 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 230 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 241 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 124 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 244 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 54 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 200 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |