Erittäin nopeasti kuivuva ja hyvin sotkeutumaton. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Helppo poistaa. Riittää jopa 40 kasvomaalaukseen. Dermatologisesti testattu.
Hanki monipuolinen Kasvomaalit klovni helposti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 60121207, Leveys mm: 100 mm, Korkeus mm: 220 mm, Syvyys mm: 16 mm, Tuotteen paino g netto: 46 g, Tuotteen paino g brutto: 46 g, Myyntierä 2 paino g netto: 230 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 241 g, Myyntierä 2 leveys mm: 124 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 244 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 54 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Pori, Turku, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Kasvomaalit klovni on hyvälaatuinen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Kasvomaalit klovni tuotteen myös tuotekoodilla 1059771. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja laadukas tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 60121207 |
|---|---|
| Leveys mm | 100 mm |
| Korkeus mm | 220 mm |
| Syvyys mm | 16 mm |
| Tuotteen paino g netto | 46 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200046829 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200046836 |
| Tuotteen paino g brutto | 46 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 230 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 241 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 124 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 244 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 54 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 200 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |