Erittäin nopeasti kuivuva ja hyvin sotkeutumaton. Toimistotarviketukku.fi — kotimaiset toimistotarvikkeet nopeasti. Helppo poistaa. Riittää jopa 40 kasvomaalaukseen. Dermatologisesti testattu.
Kasvomaalit kurpitsa/noita — toimiva toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 60121207, Leveys mm: 100 mm, Korkeus mm: 220 mm, Syvyys mm: 16 mm, Tuotteen paino g netto: 46 g, Tuotteen paino g brutto: 46 g, Myyntierä 2 paino g netto: 230 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 241 g, Myyntierä 2 leveys mm: 124 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 244 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 54 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Helsinki, Turku, Tampere sekä muualle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Kasvomaalit kurpitsa/noita on erinomainen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Löydät Kasvomaalit kurpitsa/noita tuotteen myös tuotekoodilla 1059773. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 60121207 |
|---|---|
| Leveys mm | 100 mm |
| Korkeus mm | 220 mm |
| Syvyys mm | 16 mm |
| Tuotteen paino g netto | 46 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200046928 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200046935 |
| Tuotteen paino g brutto | 46 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 230 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 241 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 124 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 244 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 54 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 200 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |