Erittäin nopeasti kuivuva ja hyvin sotkeutumaton. Toimistotarviketukku.fi — kotimaiset toimistotarvikkeet nopeasti. Helppo poistaa. Riittää jopa 40 kasvomaalaukseen. Dermatologisesti testattu.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Kasvomaalit perhonen — tasokas valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 60121207, Leveys mm: 100 mm, Korkeus mm: 220 mm, Syvyys mm: 16 mm, Tuotteen paino g netto: 46 g, Tuotteen paino g brutto: 46 g, Myyntierä 2 paino g netto: 230 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 241 g, Myyntierä 2 leveys mm: 124 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 244 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 54 mm.
Toimitamme toimistotarvikkeet Joensuu, Kuopio, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Kasvomaalit perhonen on tasokas toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä valtakunnallisesti.
Löydät Kasvomaalit perhonen tuotteen myös tuotekoodilla 1059765. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvä toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 60121207 |
|---|---|
| Leveys mm | 100 mm |
| Korkeus mm | 220 mm |
| Syvyys mm | 16 mm |
| Tuotteen paino g netto | 46 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200046782 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200046799 |
| Tuotteen paino g brutto | 46 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 230 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 241 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 124 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 244 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 54 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 200 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |