Perinteinen WC-paperi. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Katrin – hyvä suorituskyky kaikissa käyttöpaikoissa. 2-kerroksinen valkoinen WC-paperi, jossa on kohokuviointi tehokasta imukykyä varten. Paperi on laminoitu rakenteen vahvistamiseksi. 300 arkkia per rulla.
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Katrin 300 wc-paperi valkoinen toimitetaan edullisesti perille.
UNSPSC: 14111704, Tuotteen väri: Valkoinen, Laatu: Parempi, Ominaisuus: 2-kertainen, Arkkia: 300 kpl, Leveys mm: 435 mm, Korkeus mm: 202 mm, Syvyys mm: 570 mm, Tuotteen paino g brutto: 5314 g.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Helsinki, Espoo, Vantaa ja muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Katrin 300 on hyvä toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit hakea Katrin 300 wcpaperi tuotteen myös tuotekoodilla 1063643. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja erinomainen toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111704 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Laatu | Parempi |
| Ominaisuus | 2-kertainen |
| Arkkia | 300 kpl |
| Leveys mm | 435 mm |
| Korkeus mm | 202 mm |
| Syvyys mm | 570 mm |
| Lava määrä | 40 |
| Lava GTIN | 6414301096077 |
| Tuotteen paino g brutto | 5314 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |