Saippua on yhteensopiva 1000 ml Katrin-saippua-annostelijoiden kanssa. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Annostelijoihin sopivat sekä Katrin vaahto- että nestesaippuatäyttöpullot, mikä tuo joustavuutta erilaisiin ja muuttuviin hygieniatarpeisiin. Ominaisuudet: Kevyt ja raikas koivumetsän tuoksu. Hellävarainen mutta tehokas puhdistus. Dermatologisesti testattu. Sopii herkälle ja usein pestävälle iholle. Riittoisa: jopa 1667 annosta / 1000 ml. Yhteensopiva Katrin 1000 ml saippua-annostelijoiden kanssa. Joutsenmerkitty. Kierrätettävä pakkaus.
Katrin Fresh 6x1000ml — toimiva toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 53131608, Ominaisuus: Hajustettu, Leveys mm: 150 mm, Korkeus mm: 250 mm, Syvyys mm: 280 mm, Tuotteen paino g netto: 6600 g, Annoksia: 1667, Tuotteen paino g brutto: 7221 g.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Jyväskylä, Tampere, Helsinki ja muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Katrin Fresh on hyvä toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Katrin Fresh 6x1000ml tuotteen myös tuotekoodilla 1064663. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja tasokas tuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 53131608 |
|---|---|
| Ominaisuus | Hajustettu |
| Leveys mm | 150 mm |
| Korkeus mm | 250 mm |
| Syvyys mm | 280 mm |
| Tuotteen paino g netto | 6600 g |
| Annoksia | 1667 |
| Lava määrä | 40 |
| Lava GTIN | 6414301086528 |
| Tuotteen paino g brutto | 7221 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |