Uutuus 2024! Tämä käsipyyhe korvaa tuotteen RCK-koodi 501004 (33096). Tilaa toimistotarvikkeet helposti verkkokaupastamme. Ketjutaitettu Non Stop, Z-taitto) on 2-kertainen, valkoinen käsipyyhearkki. Non-Stop käsipyyhe tulee esille annostelijasta kätevästi yksi arkki kerrallaan. Riittoisa 140 arkin paketti ja suurempi säkkikoko suuremman kulutuksen kohteisiin. Tuote on dermatologisesti testattu ja hyväksytty. Sertifioitu Pohjoismaisella ympäristömerkillä eli Joutsenmerkillä sekä EU-ympäristömerkillä. Malja-haarukkatunnus: tuote soveltuu elintarvikkeen kanssa lyhytaikaiseen kosketukseen, kuten pyyhintään. Käsipyyhkeen väri: valkoinen- Arkin mitat: pituus 255mm, leveys 203mm. Pakkauskoko: 140 ark/pak, 2940 ark/sk (21 pak/sk), 20 sk/lava.
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Katrin Non-Stop M2 2-krs valkoinen toimitetaan helposti perille.
UNSPSC: 14111703, Tuotteen väri: Valkoinen, Laatu: Parempi, Ominaisuus: 2-kertainen, Taitto: Z-taitto (3-paneelia), Tyyppi: M, Arkkia: 2940 kpl, Leveys mm: 390 mm, Korkeus mm: 203 mm, Syvyys mm: 595 mm, Tuotteen paino g brutto: 5242 g.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Seinäjoki, Vaasa, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Katrin Non on hyvälaatuinen toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit etsiä Katrin Non Stop tuotteen myös tuotekoodilla 1060942. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvä toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111703 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Laatu | Parempi |
| Ominaisuus | 2-kertainen |
| Taitto | Z-taitto (3-paneelia) |
| Tyyppi | M |
| Arkkia | 2940 kpl |
| Leveys mm | 390 mm |
| Korkeus mm | 203 mm |
| Syvyys mm | 595 mm |
| Lava määrä | 20 |
| Lava GTIN | 6414301088706 |
| Tuotteen paino g brutto | 5242 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |