Uutuus 2024! Tämä käsipyyhe korvaa tuotteen RCK-koodi 501012 (3448772) Ketjutaitettu (Non Stop, Z-taitto) käsipyyhearkki on 2-kertainen ja keltainen. Laadukkaat toimistotarvikkeet yrityksille ja kotitoimistoille. Tehokas ja kestävä paperiarkki kuivaukseen ja pyyhintään. Arkki tulee esille annostelijasta kätevästi yksi arkki kerrallaan. Malja-haarukkatunnus: tuote soveltuu elintarvikkeen kanssa lyhytaikaiseen kosketukseen, kuten pyyhintään. Sertifioitu Pohjoismaisella ympäristömerkillä eli Joutsenmerkillä sekä EU ympäristömerkillä. Arkin mitat: pituus 255 mm, leveys 203 mm. Pakkauskoko: 135 ark/pak, 2835 ark/ltk (21 pak), 20 sk/lava.
Katrin Non-Stop 2-krs keltainen — luotettava toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 14111703, Tuotteen väri: Keltainen, Laatu: Hyvä, Ominaisuus: 2-kertainen, Taitto: Z-taitto (3-paneelia), Tyyppi: M, Arkkia: 2835 kpl, Leveys mm: 390 mm, Korkeus mm: 203 mm, Syvyys mm: 595 mm, Tuotteen paino g brutto: 7264 g.
Toimitamme toimistotarvikkeet Joensuu, Kuopio, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Katrin Non on hyvä toimistotuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä valtakunnallisesti.
Löydät Katrin Non Stop tuotteen myös tuotekoodilla 1060943. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja laadukas tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 14111703 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Keltainen |
| Laatu | Hyvä |
| Ominaisuus | 2-kertainen |
| Taitto | Z-taitto (3-paneelia) |
| Tyyppi | M |
| Arkkia | 2835 kpl |
| Leveys mm | 390 mm |
| Korkeus mm | 203 mm |
| Syvyys mm | 595 mm |
| Lava määrä | 20 |
| Lava GTIN | 6414301087259 |
| Tuotteen paino g brutto | 7264 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |