Arkin pituus 240 mm. Tilaa toimistotarvikkeet helposti verkkokaupastamme. Arkin leveys 330 mm.
Katrin Plus C-taitto 2-krs — erinomainen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 14111703, Tuotteen väri: Valkoinen, Laatu: Paras, Ominaisuus: 2-kertainen, Taitto: C-taitto, Tyyppi: M, Arkkia: 1600 kpl, Leveys mm: 360 mm, Korkeus mm: 242 mm, Syvyys mm: 560 mm, Tuotteen paino g brutto: 5448 g.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Lahti, Hämeenlinna, Helsinki ja muualle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Katrin Plus on hyvälaatuinen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Katrin Plus Ctaitto tuotteen myös tuotekoodilla 1062307. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 14111703 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Laatu | Paras |
| Ominaisuus | 2-kertainen |
| Taitto | C-taitto |
| Tyyppi | M |
| Arkkia | 1600 kpl |
| Leveys mm | 360 mm |
| Korkeus mm | 242 mm |
| Syvyys mm | 560 mm |
| Lava määrä | 16 |
| Lava GTIN | 6414301092529 |
| Tuotteen paino g brutto | 5448 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |