Hanki tehokas Katrin Plus Non-Stop 2-krs luotettavasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 14111703, Tuotteen väri: Valkoinen, Laatu: Paras, Ominaisuus: 2-kertainen, Taitto: Z-taitto (3-paneelia), Tyyppi: M, Arkkia: 2835 kpl, Leveys mm: 390 mm, Korkeus mm: 203 mm, Syvyys mm: 595 mm, Tuotteen paino g brutto: 6370 g.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Turku, Oulu, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Katrin Plus on laadukas tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Katrin Plus NonStop tuotteen myös tuotekoodilla 1062308. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvä tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111703 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Laatu | Paras |
| Ominaisuus | 2-kertainen |
| Taitto | Z-taitto (3-paneelia) |
| Tyyppi | M |
| Arkkia | 2835 kpl |
| Leveys mm | 390 mm |
| Korkeus mm | 203 mm |
| Syvyys mm | 595 mm |
| Lava määrä | 20 |
| Lava GTIN | 6414301092949 |
| Tuotteen paino g brutto | 6370 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |