Uutuus 2024! Tämä käsipyyhe korvaa tuotteen RCK-koodi 501023 (344488). Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Ketjutaitettu (Non Stop, Z-taitto) käsipyyhearkki on 2-kertainen, valkoinen, Plus-laatuinen pehmeä ja erittäin imukykyinen käsipyyhe. Tehokas ja kestävä paperiarkki kuivaukseen ja pyyhintään. Arkki tulee esille annostelijasta kätevästi yksi arkki kerrallaan, tehden käytöstä hygieenistä ja taloudellista. Malja-haarukkatunnus: tuote soveltuu elintarvikkeen kanssa lyhytaikaiseen kosketukseen, kuten pyyhintään. Sertifioitu Pohjoismaisella ympäristömerkillä eli Joutsenmerkillä sekä EU ympäristömerkillä. Arkin mitat: pituus 255mm, leveys 240mm. Pakkauskoko: 135 ark/pak, 2835 ark/ltk (21 pak), 20 sk/lava.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Katrin Plus Non-Stop 2-krs valkoinen — ammattitasoinen valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 14111703, Tuotteen väri: Valkoinen, Laatu: Paras, Ominaisuus: 2-kertainen, Taitto: Z-taitto (3-paneelia), Tyyppi: M, Arkkia: 2835 kpl, Leveys mm: 370 mm, Korkeus mm: 240 mm, Syvyys mm: 595 mm, Tuotteen paino g brutto: 7537 g.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Oulu, Rovaniemi, Helsinki sekä koko Suomessa. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Katrin Plus on hyvä tuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit hakea Katrin Plus NonStop tuotteen myös tuotekoodilla 1060948. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111703 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Laatu | Paras |
| Ominaisuus | 2-kertainen |
| Taitto | Z-taitto (3-paneelia) |
| Tyyppi | M |
| Arkkia | 2835 kpl |
| Leveys mm | 370 mm |
| Korkeus mm | 240 mm |
| Syvyys mm | 595 mm |
| Lava määrä | 16 |
| Lava GTIN | 6414301092994 |
| Tuotteen paino g brutto | 7537 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |