Uutuus 2024! Tämä käsipyyhe korvaa tuotteen RCK-koodi 501052 (345256) Ketjutaitettu (One Stop, Z-taitto) käsipyyhearkki on 2-kertainen ja valkoinen. Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin kaikkialle Suomeen. Tehokas ja kestävä paperiarkki kuivaukseen ja pyyhintään. Arkki tulee esille annostelijasta kätevästi yksi arkki kerrallaan, tehden käytöstä hygieenistä ja taloudellista. Malja-haarukkatunnus: tuote soveltuu elintarvikkeen kanssa lyhytaikaiseen kosketukseen, kuten pyyhintään. Sertifioitu Pohjoismaisella ympäristömerkillä eli Joutsenmerkillä sekä EU ympäristömerkillä. Arkin mitat: pituus 250mm, leveys 235 mm. Pakkauskoko: 144 ark/pak, 3024 ark/ltk (21 pak), 16 sk/lava.
Tilaa Katrin Plus One-Stop 2-krs valkoinen kätevästi — ensiluokkainen toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 14111703, Tuotteen väri: Valkoinen, Laatu: Paras, Ominaisuus: 2-kertainen, Taitto: Z-taitto (3-paneelia), Tyyppi: M, Arkkia: 3024 kpl, Leveys mm: 96 mm, Korkeus mm: 250 mm, Syvyys mm: 606 mm, Tuotteen paino g brutto: 8132 g.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Joensuu, Kuopio, Tampere sekä koko Suomessa. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Katrin Plus on laadukas tuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Löydät Katrin Plus OneStop tuotteen myös tuotekoodilla 1060941. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111703 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Laatu | Paras |
| Ominaisuus | 2-kertainen |
| Taitto | Z-taitto (3-paneelia) |
| Tyyppi | M |
| Arkkia | 3024 kpl |
| Leveys mm | 96 mm |
| Korkeus mm | 250 mm |
| Syvyys mm | 606 mm |
| Lava määrä | 16 |
| Lava GTIN | 6414301087310 |
| Tuotteen paino g brutto | 8132 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |