Rullakäsipyyhe soveltuu erityisen hyvin korkean käyttöasteen wc-tiloihin. Löydät parhaat toimistotarvikkeet edullisesti meiltä. Plus-laatuinen paperi on pehmeää ja imukykyistä. Tuote on dermatologisesti testattu ja hyväksytty. Yhteensopiva Katrin System sähköannostelijan kanssa. - 715 arkkia/rulla - Arkin leveys 210 mm - Rullan pituus 160 m - Rullan halkaisija 190 mm - Hylsyn halkaisija 42 mm - 6 rullaa/laatikko - 20 laatikkoa / lava
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Katrin PlusSystem käsipyyhe M2 toimitetaan kätevästi perille.
UNSPSC: 47131701, Tuotteen väri: Valkoinen, Laatu: Paras, Ominaisuus: 2-kertainen, Taitto: Muut, Tyyppi: Muut, Arkkia: 715 kpl, Leveys mm: 600 mm, Korkeus mm: 230 mm, Syvyys mm: 400 mm, Tuotteen paino g netto: 9662 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Oulu, Rovaniemi, Helsinki sekä muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Katrin PlusSystem on tasokas toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä Katrin PlusSystem käsipyyhe tuotteen myös tuotekoodilla 1059254. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja laadukas toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 47131701 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Laatu | Paras |
| Ominaisuus | 2-kertainen |
| Taitto | Muut |
| Tyyppi | Muut |
| Arkkia | 715 kpl |
| Leveys mm | 600 mm |
| Korkeus mm | 230 mm |
| Syvyys mm | 400 mm |
| Tuotteen paino g netto | 9662 g |
| Lava määrä | 20 |
| Lava GTIN | 6414301082544 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |