Kirkas muovinen pöytäannostelija sopii mm. Toimistotarviketukku.fi — kotimaiset toimistotarvikkeet nopeasti. Katrin Non Stop- paperiarkeille ja kaikille käsipyyhearkeille joiden enimmäisleveys on 20,6cm. Tyylikäs uutuus keittiöön, kahvihuoneeseen tai työpisteelle.
Katrin Pöytäannostelija kirkas/läpinäkyvä on monipuolinen toimistotarvike, jonka saat sujuvasti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 48101916, Materiaali: Muovi, Leveys mm: 105 mm, Korkeus mm: 165 mm, Syvyys mm: 225 mm, Tuotteen paino g brutto: 430 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Turku, Oulu, Helsinki sekä muualle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Katrin Pöytäannostelija on erinomainen toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Katrin Pöytäannostelija tuotteen myös tuotekoodilla 1060928. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 48101916 |
|---|---|
| Materiaali | Muovi |
| Leveys mm | 105 mm |
| Korkeus mm | 165 mm |
| Syvyys mm | 225 mm |
| Myyntierä 2 | 7 |
| Lava määrä | 30 |
| Lava GTIN | 6414301066889 |
| Tuotteen paino g brutto | 430 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |