Korkean kapasiteetin M-kokoinen paperirulla sisältää 148 metriä 2-kerroksista sinistä paperia. Rullassa on 410 perforoitua arkkia. Sininen paperi sopii erityisesti elintarviketeollisuuden ja keittiökäyttöön, sillä sen väri parantaa jäljitettävyyttä.
Katrin Vetopyyhe on hyvä toimistotuote, jonka hankit näppärästi verkkokaupasta! Tähän hintaan vain verkkokaupasta. Yli 150 euron tuotetilaukset ilmaisella kotiinkuljetuksella!
Katrin Vetopyyhe on erinomainen toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä Katrin Vetopyyhe M tuotteen myös tuotekoodilla 1065104. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja tasokas tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111703 |
|---|---|
| Ominaisuus | 2-kertainen |
| Taitto | Muut |
| Tyyppi | M |
| Arkkia | 400 kpl |
| Tuotteen paino g brutto | 7325 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 202 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 400 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 600 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |