Helppo käyttää pihalaatoilla ja asfaltilla. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman toimistotuotteita. Kirkkaat värit tekevät piirroksista näyttäviä, ja liidut on helppo pestä pois vedellä. Saatavilla useissa lajitelmissa. Kätevä muoviastia sisältää 100 katuliitua. Värilajitelma: 12 valkoista, keltaista, vihreää, punaista, violettia ja beigenpunaista sekä 14 sinistä ja pinkkiä.
Tilaa Katuliitu 100 kpl/pak nopeasti — tasokas toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44121709, Leveys mm: 205 mm, Korkeus mm: 120 mm, Syvyys mm: 330 mm, Tuotteen paino g netto: 2650 g, Tuotteen paino g brutto: 2650 g, Myyntierä 2 paino g netto: 10600 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 11330 g, Myyntierä 2 leveys mm: 335 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 265 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 435 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Jyväskylä, Tampere, Helsinki sekä muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Katuliitu 100 on hyvä tuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Löydät Katuliitu 100 kpl/pak tuotteen myös tuotekoodilla 1059666. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121709 |
|---|---|
| Leveys mm | 205 mm |
| Korkeus mm | 120 mm |
| Syvyys mm | 330 mm |
| Tuotteen paino g netto | 2650 g |
| Myyntierä 2 | 4 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200036219 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200037216 |
| Lava määrä | 140 |
| Lava GTIN | 4087200037209 |
| Tuotteen paino g brutto | 2650 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 10600 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 11330 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 335 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 265 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 435 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 20 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |