Helppo käyttää pihalaatoilla ja asfaltilla. Laadukkaat toimistotarvikkeet yrityksille ja kotitoimistoille. Kirkkaat värit takaavat näyttävän lopputuloksen, ja liidut on helppo pestä pois vedellä. Kätevä muoviämpäri sisältää 20 katuliitua. Värilajitelma: 4 sinistä, 4 valkoista, 3 keltaista, 3 vihreää, 3 punaista ja 3 violettia.
Hanki erinomainen Katuliitu 20kpl helposti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121709, Leveys mm: 133 mm, Korkeus mm: 114 mm, Syvyys mm: 127 mm, Tuotteen paino g netto: 530 g, Tuotteen paino g brutto: 530 g, Myyntierä 2 paino g netto: 6360 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 6750 g, Myyntierä 2 leveys mm: 280 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 230 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 400 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Joensuu, Kuopio, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Katuliitu 20 on erinomainen toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Katuliitu 20 kpl/pak tuotteen myös tuotekoodilla 1059671. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja laadukas toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121709 |
|---|---|
| Leveys mm | 133 mm |
| Korkeus mm | 114 mm |
| Syvyys mm | 127 mm |
| Tuotteen paino g netto | 530 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200001996 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200019243 |
| Lava määrä | 672 |
| Lava GTIN | 4087200025404 |
| Tuotteen paino g brutto | 530 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 6360 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 6750 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 280 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 230 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 400 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 96 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |