Helppo käyttää pihalaatoilla ja asfaltilla. Laadukkaat toimistotarvikkeet yrityksille ja kotitoimistoille. Kirkkaat värit tekevät piirroksista näyttäviä, ja liidut on helppo pestä pois vedellä. Saatavilla useissa lajitelmissa. Kätevä muoviämpäri sisältää 50 katuliitua. Värilajitelma: 6 valkoista, keltaista, vihreää, punaista, violettia ja beige sekä 7 sinistä ja pinkkiä.
Katuliitu 50 kpl/pak — ensiluokkainen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121709, Leveys mm: 120 mm, Korkeus mm: 110 mm, Syvyys mm: 230 mm, Tuotteen paino g netto: 1290 g, Tuotteen paino g brutto: 1290 g, Myyntierä 2 paino g netto: 10320 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 10890 g, Myyntierä 2 leveys mm: 250 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 250 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 510 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Turku, Oulu, Helsinki sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Katuliitu 50 on laadukas tuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit etsiä Katuliitu 50 kpl/pak tuotteen myös tuotekoodilla 1059667. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121709 |
|---|---|
| Leveys mm | 120 mm |
| Korkeus mm | 110 mm |
| Syvyys mm | 230 mm |
| Tuotteen paino g netto | 1290 g |
| Myyntierä 2 | 8 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200029167 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200029860 |
| Lava määrä | 336 |
| Lava GTIN | 4087200029853 |
| Tuotteen paino g brutto | 1290 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 10320 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 10890 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 250 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 250 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 510 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 48 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |