Helppo käyttää pihalaatoilla ja asfaltilla. Laaja valikoima toimistotuotteita yrityksille ja yksityisille. Kirkkaat glittervärit tekevät piirroksista näyttäviä, ja liidut on helppo pestä pois vedellä. Kätevä muoviämpäri sisältää 20 katuliitua. Glitterliitujen värilajitelma: 2 valkoista, 1 keltainen, 1 violetti, 1 vihreä, 4 sinistä ja 4 punaista.
Tasokas Katuliitu glitter 20kpl kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa turvallisesti verkosta.
UNSPSC: 44121709, Leveys mm: 135 mm, Korkeus mm: 105 mm, Syvyys mm: 135 mm, Tuotteen paino g netto: 521 g, Tuotteen paino g brutto: 521 g, Myyntierä 2 paino g netto: 6252 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 6630 g, Myyntierä 2 leveys mm: 280 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 235 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 410 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Seinäjoki, Vaasa, Tampere ja muualle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Katuliitu glitter on hyvälaatuinen toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Löydät Katuliitu glitter 20 tuotteen myös tuotekoodilla 1059670. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja laadukas tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121709 |
|---|---|
| Leveys mm | 135 mm |
| Korkeus mm | 105 mm |
| Syvyys mm | 135 mm |
| Tuotteen paino g netto | 521 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200036202 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200037186 |
| Lava määrä | 672 |
| Lava GTIN | 4087200037179 |
| Tuotteen paino g brutto | 521 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 6252 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 6630 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 280 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 235 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 410 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 96 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |