Laadukas kotimainen kouluvihko A4 20 lehteä. Toimistotarviketukku.fi — kotimaiset toimistotarvikkeet nopeasti. Kirjoitusvihkoa kutsutaan myös nimellä Työvihko. Lehden yläpuoli blanko, alapuoli viivallinen. Viivaväli 9mm, 19 viivaa. Joutsenmerkitty painolaitos, Avainlippu. Pakkauskoko: 20 kpl/pak, 100 kpl/ltk.
Tehokas Kirjoitusvihko 499 A4 20 lehteä kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa vaivattomasti verkosta.
UNSPSC: 14111514, Tuotteen väri: Sininen, Ominaisuus: Viivat, Sivumäärä: 20, Leveys mm: 210 mm, Korkeus mm: 2.1 mm, Syvyys mm: 297 mm, Tuotteen paino g netto: 95 g, Tuotteen paino g brutto: 95 g, Myyntierä 2 paino g netto: 1764 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 1764 g, Myyntierä 2 leveys mm: 210 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 42 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 297 mm, Koko: A4.
Toimitamme toimistotarvikkeet Helsinki, Turku, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Kirjoitus/työvihko 499 on erinomainen tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit etsiä Kirjoitus/työvihko 499 A4/20 tuotteen myös tuotekoodilla 1012719. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja tasokas tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Sininen |
| Ominaisuus | Viivat |
| Sivumäärä | 20 |
| Leveys mm | 210 mm |
| Korkeus mm | 2.1 mm |
| Syvyys mm | 297 mm |
| Tuotteen paino g netto | 95 g |
| Myyntierä 2 | 20 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6416344314966 |
| Lava määrä | 4800 |
| Tuotteen paino g brutto | 95 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 1764 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 1764 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 210 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 42 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 297 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
| Koko | A4 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |