Laadukas kotimainen kouluvihko. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Lehdellä 8 viivastoa. Yhdellä viivastolla 6mm rasteroitu kirjoitusväli + apuviivat 4mm rasteroinnin ylä- ja alapuolella. 20 lehteä. Tuotteella on Joutsenmerkki ja Avainlippu. Paperin vahvuus 80g.
Erinomainen Kirjoitusvihko 508 A5 20 lehteä kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa nopeasti verkosta.
UNSPSC: 14111514, Tuotteen väri: Sininen, Ominaisuus: Muut, Sivumäärä: 20, Leveys mm: 210 mm, Korkeus mm: 2.6 mm, Syvyys mm: 148 mm, Tuotteen paino g netto: 57 g, Tuotteen paino g brutto: 57 g, Myyntierä 2 paino g netto: 1158 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 1158 g, Myyntierä 2 leveys mm: 210 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 52 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 148 mm, Koko: A5.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Joensuu, Kuopio, Tampere sekä muualle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Kirjoitusvihko 508 on tasokas toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Kirjoitusvihko 508 A5/20 tuotteen myös tuotekoodilla 1012720. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 14111514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Sininen |
| Ominaisuus | Muut |
| Sivumäärä | 20 |
| Leveys mm | 210 mm |
| Korkeus mm | 2.6 mm |
| Syvyys mm | 148 mm |
| Tuotteen paino g netto | 57 g |
| Myyntierä 2 | 20 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6416344315085 |
| Lava määrä | 9600 |
| Tuotteen paino g brutto | 57 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 1158 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 1158 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 210 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 52 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 148 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 200 |
| Koko | A5 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |