Kovakantinen muistikirja tarjoaa erittäin tyylikkään, laadukkaan ja kestävän vaihtoehdon muistiinpanojen ja merkintöjen tekemiseen toimistolla. Toimistotarviketukku.fi — kotimaiset toimistotarvikkeet nopeasti. Muistikirjan kansi on valmistettu erikoisvahvasta kartongista, ja sen pyöristetyt kulmat eivät vain lisää käyttömukavuutta vaan myös säilyttävät kirjan siistin ulkonäön pitkään. Konttorikirjan paperi on ympäristötietoisen valinnan symboli, sillä se on FSC-sertifioitua, varmistaen vastuullisen metsänhoidon. Aito lankasidonta (kirjasidonta) paperin läpi tuo lisää kestävyyttä ja tekee tästä konttorikirjasta erinomaisen valinnan pitkäaikaiseen käyttöön. Tämä Binder muistikirja on ihanteellinen valinta kaikille, jotka arvostavat sekä tyylikkyyttä että kestävyyttä toimistossa. Kirjan koko A4. Sivuilla 7x7mm ruudutus. Kirjassa on 192 numeroitua sivua. Pakkauskoko: 6kpl/ltk.
Tilaa Konttorikirja A4 7x7mm ruudut edullisesti — erinomainen toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 14111807, Tuotteen väri: musta, Ominaisuus: Ruudut, Sivumäärä: 192, Leveys mm: 215 mm, Korkeus mm: 14 mm, Syvyys mm: 300 mm, Tuotteen paino g netto: 675 g, Tuotteen paino g brutto: 675 g, Koko: A4.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Joensuu, Kuopio, Tampere sekä koko Suomessa. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Konttorikirja A4 on erinomainen toimistotuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Konttorikirja A4 192 tuotteen myös tuotekoodilla 1054724. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111807 |
|---|---|
| Tuotteen väri | musta |
| Ominaisuus | Ruudut |
| Sivumäärä | 192 |
| Leveys mm | 215 mm |
| Korkeus mm | 14 mm |
| Syvyys mm | 300 mm |
| Tuotteen paino g netto | 675 g |
| Myyntierä 2 | 6 |
| Tuotteen paino g brutto | 675 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 24 |
| Koko | A4 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |