Multilaser on ihanteellinen toimistopaperi nopeaan ja suurivolyymiseen mustavalkotulostukseen (myös kaksipuoliseen kopiointiin ja mustesuihkutulostimiin). Kotimainen verkkokauppa, josta löydät kaikki toimistotarvikkeet. Sitä voidaan käyttää kaikkiin laajoihin tekstiasiakirjoihin sisäiseen ja ulkoiseen käyttöön.
Erinomainen Kopiopaperi A3 80g 5/120rsi kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa luotettavasti verkosta.
UNSPSC: 14111507, Tuotteen väri: Valkoinen, Tyyppi: 80 g, Bulkki: 1.33 cm3/g, Grammapaino: 80 g, Karheus Bendtsen: 220 ml/min, Paksuus µm: 106 µm, Opasiteetti ISO 2471: 91 %, Valkoisuus CIE: 150, Arkkia: 500 kpl, Leveys mm: 420 mm, Korkeus mm: 54 mm, Syvyys mm: 297 mm, Tuotteen paino g netto: 5000 g, Tuotteen paino g brutto: 5000 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 621000 g, Myyntierä 2 leveys mm: 760 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 1240 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 1200 mm, Koko: A3.
Toimitamme toimistotarvikkeet Jyväskylä, Tampere, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Kopiopaperi A3 on hyvä toimistotuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Kopiopaperi A3 80g tuotteen myös tuotekoodilla 111041. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja erinomainen tuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
Hakusanat: tulostuspaperitulostinpaperi
| UNSPSC | 14111507 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Tyyppi | 80 g |
| Bulkki | 1.33 cm3/g |
| Grammapaino | 80 g |
| Karheus Bendtsen | 220 ml/min |
| Paksuus µm | 106 µm |
| Opasiteetti ISO 2471 | 91 % |
| Valkoisuus CIE | 150 |
| Arkkia | 500 kpl |
| Leveys mm | 420 mm |
| Korkeus mm | 54 mm |
| Syvyys mm | 297 mm |
| Tuotteen paino g netto | 5000 g |
| Myyntierä 2 | 120 |
| Tuotteen paino g brutto | 5000 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 621000 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 760 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 1240 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 1200 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 120 |
| Koko | A3 |
Laadukas A3 tulostinpaperi Päivämäärä 04.10.2016 10:02Kopiopaperi A3 80g 5/120rsiTuotteen hinta ja laatu erinomainen ja toimitus nopea! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |