Onko sinulla vaikeuksia löytää oikeaa asiakirjaa? Huomaat eron käyttämällä värillisiä papereita. Toimitamme toimistotarvikkeet nopeasti koko Suomeen. Käytä yhtä väriä aina tiettyyn projektiin tai tietyn tyyppiseen asiakirjaan. Tai käytä värillistä paperia antamaan värikylläinen tausta kutsuille tai esitteille. Soveltuu tulostukseen ja kopiointiin. 250arkki/pak ja 5pak /ltk
Kopiopaperi A4 160g Pale Cream — luotettava toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 14111507, Tuotteen väri: Beige, Tyyppi: 160 g, Grammapaino: 160 g, Karheus Bendtsen: 230 ml/min, Paksuus µm: 214 µm, Arkkia: 250 kpl, Koko: A4.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Jyväskylä, Tampere, Helsinki sekä koko Suomessa. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Kopiopaperi A4 on tasokas toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Kopiopaperi A4 160g tuotteen myös tuotekoodilla 1059854. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111507 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Beige |
| Tyyppi | 160 g |
| Grammapaino | 160 g |
| Karheus Bendtsen | 230 ml/min |
| Paksuus µm | 214 µm |
| Arkkia | 250 kpl |
| Kuljetuspakkaus määrä | 5 |
| Koko | A4 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |